,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


تندر90 شرکت پارس‌خودرو را بخریم یا ایران‌خودرو؟

۲۰ شهريور ۱۳۹۶
19,535 بازدید
4 دیدگاه
5
17

تندر90 ایران خودرو و پارس خودرو به دلیل زنجیره تأمین قطعات یکسان، تفاوت ناچیز در نحوه مونتاژ و همچنین نظارت رنو بر هردو برند عملاً فرق کیفی و مونتاژی خاصی باهم ندارند و اختلاف قیمت و تبلیغات موجود پیرامون نمونه پارس خودرو تنها ناشی از جو حاکم بر بازار است.

تندر90 شرکت پارس‌خودرو را بخریم یا ایران‌خودرو؟

اختلاف رتبه کیفی تندر90 تولیدی هریک از این دو هم در طول زمان دستخوش نوسان بوده و از پارامترهای متعدد و تعداد خرابی‌هایی نشأت می‌گیرد که طی پروسه مونتاژ هرآن امکان تغییرشان وجود دارد. این موارد منفی بسیار جزئی هستند و در محصول نهایی که به دست مشتری می‌رسد ملموس نمی‌باشند.

طبق جدول ذیل که سازمان بازرسی و استاندارد در مردادماه 96 منتشر نموده، شاهد این قضیه هستیم که کیفیت خودروی تولیدی در هر دو شرکت دقیقا یکسان بوده است.

تندر90 شرکت پارس‌خودرو را بخریم یا ایران‌خودرو؟


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • پویا پاسخ

  ۰۸ بهمن ۱۳۹۶
  0
  0
  فرق این دو شرکت، سازنده موتور هست، ایران خودرو موتور و گیربکس رو از کارخانه های رنو مثلا در رومانی میگیره پارس خودرو از مگاموتور ایران منتها بازار پارس خودرو بخاطر اسم بهتر و سابقه اش در تولید محصولات با کیفیت نیسان بازار بهتری داره
 • ehsan پاسخ

  ۲۳ دى ۱۳۹۶
  0
  1
  عزیزم چرا وقتی از موضوعی مطلع نیستین از خودتون مطلب میدین ! خط مونتاژ پارس خودرو کاملا اتوماتیک میباشد و تفاوت این دو در خط تولید مشخص میشود.

  N.sk

  ۰۸ بهمن ۱۳۹۶
  0
  0
  من تو هر دوتا کارخونه رفتم هیچ تفاوتی با هم نداشتن، تازه به نظر من ایران خودرو خیلی سخت گیر تر از پارس خودروست تو کیفیت.
 • nh,n پاسخ

  ۲۴ مهر ۱۳۹۶
  12
  22
  علی آقا خب شما برو لندکروزر بخر. من که ال نود دارم و کاملا راضیم
 • علی پاسخ

  ۲۱ شهريور ۱۳۹۶
  31
  41
  هیچکدام پول دور ریختنی نداریم