,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


اعلام قیمت فروش نقدی پژو 2008، خرداد 97!!

۰۲ تير ۱۳۹۶
23,506 بازدید
7 دیدگاه
111
7

میر آخورلو در گفتگوی تلفنی با صدا وسیما، علت دریافت 60 میلیون تومان ودیعه پیش فروش پژو 2008 را مشخص نبودن قیمت نقدی آن دانست و افزود : هرچند براساس آئین نامه پیش فروش خودرو ، ودیعه دریافتی هنگام پیش فروش حداکثر 50 درصد قیمت خودرو تعیین شده است اما چون قیمت فروش نقدی آن مشخص نشده است و پیش بینی می شود این خودرو با قیمت 120 میلیون تومان از خرداد سال آینده عرضه شود ، با پیش فروش 60 میلیون تومانی موافقت شد.

اعلام قیمت فروش نقدی پژو 2008 ، خرداد 97 !!

وی گفت : در آئین نامه پیش فروش عادی خودرو اشاره شده است اگر پیش فروش بصورت قطعی یا فوری بود قیمت مشخص می شد ولی درمورد این خودرو نوع فروش 12 ماهه است و قیمت خودرو در زمان تحویل و براساس آنچه در قرارداد قید شده است ، مشخص می شود.

میرآخورلو با اشاره به تحویل پژو 2008 از شهریورماه افزود : تولید انبوه این خودرو با 2400 دستگاه در ماه از آذر امسال شروع می شود و با در نظرگرفتن تغییرات نرخ ارز و حقوق و دستمزد قرار شد 60 میلیون تومان ودیعه بعنوان پیش فروش از متقاضیان دریافت شود.

وی با بیان اینکه براساس قانون حداقل سود سپرده بانکی به ودیعه گذاران پرداخت می شود ، گفت : اگر قیمت خودرو زیر 100 میلیون تومان باشد به ودیعه گذاران 15 درصد سود پرداخت می شود.


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • reza پاسخ

  ۰۳ تير ۱۳۹۶
  0
  13
  این چه مسخره بازیه آخه ما ماشینی میخریم که نه میدونیم چی هست اندازش چقدریه تا حالا ندیدیم از نزدیک .بعد ازون مهمتر ماشینی میخریم که نمیدونیم قیمتش چنده .خوش به حال افغانستان که این کارهارو ندارن و راحت ماشینشونو میخرن و اصلشو سوار میشن

  علی

  ۰۳ تير ۱۳۹۶
  0
  0
  آقا ول کنید تورو قرآن حقمون هزاربرابر بدتر از این حرفهاس همچین صف میکشیم واسه خرید حقمونه هرچی سرمون میارن حالا این ۲۰۰۸ چه فرقی با کپچر داره که اینطور دوره کردیم؟ یا دنا پلاس که یه سانروف زدن رو سقفش چی داره که صف میکشیم بخدا حقمون بدتر از اینهاس که سرمون بیارن
 • علی پاسخ

  ۰۳ تير ۱۳۹۶
  0
  8
  یک هفته قبل از پیش فروش قیمت 99 تومان اعلام گردید حال یک روز بعد از ثبت نام 120 تومان شد. مردم بر اساس 99 تومان ثبت نام کردند حالا این 21 تومان اضافه از کجا اومد؟
 • نامشخص پاسخ

  ۰۳ تير ۱۳۹۶
  0
  8
  این خودرو با مشخصات فنی که ایران خودرو بیان کرده بیشتر از ۷۵ میلیون ارزش ندارد یعنی حدود پنجاه میلیون تومان مازاد بر ارزش قیمت از مردم پول اضافی خواهند گرفت که مصداق دزدی و کلاه برداری هست
 • مهدی پاسخ

  ۰۳ تير ۱۳۹۶
  0
  8
  تا ابله در جهان هست مفلس در نمی ماند
 • ای نامردا قرار شد قیمتش زیر صد باشه فقط میخوان مردم رو سر کیسه کنن
 • جعفر پاسخ

  ۰۲ تير ۱۳۹۶
  0
  2
  اناناس
 • وحید پاسخ

  ۰۲ تير ۱۳۹۶
  0
  10
  باز هم واسه اینکه بازار رو بین خودشون تقصیم کرده باشن، و یه وقت فروش یکی به فروش اون یکی لطمه نزنه، وعده 78 ملیونی رفت رسید به 120 ملیون و هیچ کسی هم نیست از آقایون بپرسه که چراااا؟ خوب قبل برجام هم اگر کسی میخواست و میتونست، ماشین 120 ملیونی تو بازار موجود بود که! الان مثلا اینو آوردن که چی؟ که ملت رو بیشتر تحقیر کنن که «آی ملت، شما که پول نداری پس لیاقت سوار شدن به ماشین با کیفت رو هم نداری»؟