,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


شرایط فروش نقدی و اقساطی جک S۵ دنده ای

۱۳ مهر ۱۳۹۵
19,682 بازدید
6 دیدگاه
12
4

کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی جک S۵ دنده ای ویژه مهر ماه را اعلام کرد.

بنابراعلام کرمان موتور خودرو جک S5 دنده ای با قیمت قطعی 819,000,000 ریال و به صورت نقدی و اقساطی به متقاضیان عرضه می شود.

مبلغ پیش پرداخت برای فروش نقدی 409,500,000 ریال است و با تسهیلات 409,500,000 عرضه می شود.

فروش اقساطی این خودرو 12 و 24 ماهه می باشد.زمان تحویل خودرو ها فروردین ماه است وسند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند و تنها با تسویه حساب نهائی سند خودرو آزاد خواهد شد.

 فروش جک s5 دنده ای

 فروش جک s5 دنده ای


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • قلی پاسخ

  ۱۵ مهر ۱۳۹۵
  0
  2
  ماشین زشت و مزخرف واقعل باید خیلی بی مغز باشی بری اینو بخری. من در کار خریداران این چینی ها موندم چی با خودشون فکر می کنن. بجای اینکه 70 80 میلیون بدی به این بری بگردی یه رونیز تمیز پیدا کنی حداقل تو خیابون به چشم یه تازه به دوران رسیده یا عقده ای شاسی بلند نگات نمی کنن
 • صمد پاسخ

  ۱۴ مهر ۱۳۹۵
  0
  0
  اینها نمیدونم ملت رو چی فرض کردن 81 میلیون بدم واسه ماشین چینی!!! اونوقت تازه 6 ماه دیگه تحویل میدن.اینها همون کاسبان تحریم ها هستن که از آب گل آلود دارن ماهی میگیرن.
 • کردانی پاسخ

  ۱۴ مهر ۱۳۹۵
  1
  85
  من که خیلی تحت تاثیر این همه کرامت شرکت کرمان موتور قرار گرفتم.اکنون اشک شوق از دیدگانم جاریست و زبانم قاصر از ابراز ارادت به این همه لطف!!!!!!!!
 • عابدین پاسخ

  ۱۴ مهر ۱۳۹۵
  0
  73
  واقعا که یدفعه ای مینوشت تحویل سال بعد دیگه برا ماشین چینیم باید 6 ماه انتظار بکشیم خیلی خوبه والا... 40 ملیون بذارم بانک مسکن 6 ماه بعد 40 میلیون وام 9 درصد میده مگه مغز....خوردم
 • وطن پاسخ

  ۱۴ مهر ۱۳۹۵
  1
  50
  خدا قوت پهلوانان متأسفانه برخی از واردکنندگان خودرو از بازار آشفته خودرو ، سوء استفاده می کنند و محصولات چینی ( چ ی ن ی ) را با مبالغ هنگفتی ، نقدی یا اقساطی به فروش می گذارند در صورتی که همین محصولات در کمترین قیمت ممکنه بوده و این روند ادامه داشته باشد صنایع خودرویی ایران هم ملاک خودروهای داخلی را بر حسب محصولات چینی و به پیرو آن گران خواهد نمود. خلاصه یعنی رقابت در افزایش قیمت ( استعدادی که در صنایع خودرو نهادینه است ! )
 • کریمی پاسخ

  ۱۳ مهر ۱۳۹۵
  1
  52
  کرمان موتور اگر خیلی همت داره و راست میگه درپرداخت ثبت نامهای قبل خود تاخیر 4 ماهه نداشته باشه بقیش پیشکش