,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


شرایط پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو - خرداد 96

۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶
32,885 بازدید
7 دیدگاه
6
13

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می‌رساند، شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه خرداد 96 به ھمراه ھدایای فروش تعھدی، از روز دوشنبه 96/03/01 لغایت 96/03/31 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست (جداول شماره ١ و 2 و 3) ارائه می‌گردد.

در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراھم می باشد.

 جدول شرایط پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو

نکات مھم در خصوص ھدیه فروش تعھدی:

· ھدیه فروش تعھدی صرفا به تعھداتی اختصاص می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به صورت نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و ھمچنین قرارداد منجر به انصراف نگردد.

· ھدیه فروش تعھدی فقط زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در دعوتنامه، در مھلت تعیین شده پرداخت گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه، ھدیه فروش تعھدی به مشتریان ارائه نخواھد شد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 96/03/01 می‌باشد:

جدول شرایط پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو - خرداد 96

 جدول شرایط پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو

توضیحات مهم :

-هدیه فروش تعهدی -در صورت پرداخت مبلغ مابه التفاوت بصورت نقدی و دریافت خودرو -در زمان صدور دعوتنامه از مبلغ قابل پرداخت مشتری کسر می گردد.

-در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراهم می باشد.

-هدیه فروش تعهدی صرفا به تعهداتی اختصاص می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به صورت نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و همچنین قرارداد منجر به انصراف نگردد.

-هدیه فروش تعهدی فقط زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در دعوتنامه، در مهلت تعیین شده پرداخت گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه، هدیه فروش تعهدی به مشتریان ارائه نخواهد شد.

-کلیه مبالغ به ریال است.

 جدول شرایط پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو

- هدیه فروش تعهدی - در صورت پرداخت مبلغ مابه التفاوت بصورت نقدی و دریافت خودرو - در زمان صدور دعوتنامه از مبلغ قابل پرداخت مشتری کسر می گردد.

- هدیه فروش تعهدی فقط زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در دعوتنامه، در مهلت تعیین شده پرداخت گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه، هدیه فروش تعهدی به مشتریان ارائه نخواهد شد .

- با توجه به لزوم انتخاب خودرو در زمان ارسال دعوتنامه توسط مشتری، هدیه فروش تعهدی مربوط به هرخودرو در زمان ارسال دعوتنامه و بر اساس جدول مربوطه (جدول شماره یک بخشنامه پیش‌فروش عادی اردیبهشت 96) تعیین خواهد شد.

 جدول شرایط پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو

- هدیه فروش تعهدی - در صورت پرداخت مبلغ مابه التفاوت بصورت نقدی و دریافت خودرو - در زمان صدور دعوتنامه از مبلغ قابل پرداخت مشتری کسر می گردد.

- در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراهم می باشد .

- هدیه فروش تعهدی صرفا به تعهداتی اختصاص می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به صورت نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و همچنین قرارداد منجر به انصراف نگردد.

- هدیه فروش تعهدی فقط زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در دعوتنامه، در مهلت تعیین شده پرداخت گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه، هدیه فروش تعهدی به مشتریان ارائه نخواهد شد.


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • حاج بابک پاسخ

  ۰۵ مرداد ۱۳۹۶
  1
  1
  بخرید بابا خیلی هم آشغالهای خوبیه عوضش پژوهاشون عتیقه اس
 • hsn پاسخ

  ۱۱ تير ۱۳۹۶
  1
  0
  خیلی خوبه ها آریسان صفر گرفتم بدون بار بند و کفی به فروش میرسانم
 • الیاس پاسخ

  ۲۰ خرداد ۱۳۹۶
  5
  0
  بخرین بابا حرف نزنین.خخ
 • مشتری پاسخ

  ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
  0
  16
  آشغالها رو کم کم هم عرضه میکنند که مردم رقابت کنند تو لگن خریدن. خدایا 405 رو 33 ملیون چه خبره. بهترین ماشین اروپا 20000 دلار . حقوقاشون سالی حداقل 120000 دلار .
 • تا کی؟ پاسخ

  ۰۸ خرداد ۱۳۹۶
  1
  43
  جمع کنین این دله کهنه ها رو....تا کی...؟؟؟؟
 • نارگیل پاسخ

  ۰۱ خرداد ۱۳۹۶
  1
  43
  دیگه نمی خریم
 • محمد پاسخ

  ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶
  0
  31
  برن این شرایطشون