,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو - فروردین 97

۲۸ فروردين ۱۳۹۷
42,176 بازدید
6 دیدگاه
44
22

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت ایران خودرو می‌رساند، شرایط فروش اقساطی محصولات از روز دوشنبه مورخ 97/01/27 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد.

شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری:

در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواھند داشت که فاقد ھرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش ثبت نام، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند ثبت نام و واریز وجه امکان پذیر خواھد بود. ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان و امکان ادامه ثبت نام به نمایندگی اطلاع رسانی خواھد شد.

زمان فعال سازی بخشنامه ساعت 10 روز دوشنبه مورخ 97/01/27

شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • محسن پاسخ

  ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
  0
  0
  تحریم...
 • محسن ق پاسخ

  ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
  1
  3
  سلام تا دست راندخواران ودلالالن و**** طمع کار و دروغگو در وریاست وکنترل کشور را با سایه دولتی ها انجام میدهند بجز گرانی و بازار آزاد چیز دیگری به مردم عزیز ایران مان ارمغان ندارد .سیستم عامل میتواند جلوگیری کند و چندین راه وجود دارد . یکی نخریدن است که ملت این همیاری را ندارد و یکی با کنترل شدید دولت دلسوز به کسانی که ملت آزاری و دولت بازاری مکنند یک راست آنان را برکنار کنند . محاکمه نمخوام چون از این درب ها وشعارها زیاد است . برای تبعرعه و فرار از قانون.کسی هم قدرت اقتدار برای مبارزه ملت آزاری را اندارد.
 • راننده هواپیما پاسخ

  ۲۹ فروردين ۱۳۹۷
  1
  12
  دلیلش اینه که وضع مالی مردم خوبه همه رو هوا میخرن
 • وطن پاسخ

  ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
  0
  9
  حتی اگر به ملت بصورت عادی تعلق بگیره خیلی شیرین ســـــــــــــود چند ماه اقساط را می گیرند . در اصل می توان گفت هیچ امتیـــــــــــازی برای خریــــــــــدار قائــل نیستند . صنایع خودروی ایران هر آگهی و هر فروشی را درج می کند جـــای تــــــــــأمل دارد
 • بقیه الله پاسخ

  ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
  0
  48
  احمداقااینهاشعاره شب فروخته شده همه اش به مافیاصبح زرمیزنند
 • احمد پاسخ

  ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
  2
  67
  سلام چرا هر چی طرح نقدی قسطی میاره ایرانخودرو عرض یک روز تکمیل میشه؟؟ امروز صبح ساع 8 صبح رفتم ایرانخودرو میگه تموم شده همون دیروز تکمیل شده بسته سایت

  علیرضا

  ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
  0
  9
  چون خودشون پیش ثبت نام می کنند و این پیش فروش ها واسه کلاس گذاشتن و دوشیدن بیشتر ملت مظلوم ایرانه