,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


معرفی و مشخصات کامل فوتون ساوانا محصول جدید عظیم خودرو

۰۵ شهريور ۱۳۹۶
5,635 بازدید
1 دیدگاه
8
1

فوتون ساوانا به عنوان جدیدترین محصول تولیدی عظیم خودرو همزمان با نخستین روز نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و این روزها بعد از گذشت بیش از دوهفته روز از رونمایی آن، اخباری مبنی از آغاز فروش این خودرو طی هفته های آینده به گوش می رسد.

شاسی‌بلند ساوانا (Sauvana VX3)، جدیدترین مدل فوتون در بازار ایران است که اولین بار در نمایشگاه گوانژو در چین رونمایی شد.

ساوانا نیز همچون تانلند الهام‌گیری از خودرو موفق دیگری از ساخته‌های تویوتا را ملاک قرار داده است. نمای خارجی فوتون با الهام از شاسی‌بلند سایز متوسط تویوتا فورچونر نسل اول (2005-2015) شکل گرفته است.

معرفی و مشخصات کامل فوتون ساوانا محصول جدید عظیم خودرو

جدول مشخصات کامل فنی فوتون ساوانا در 3 تیپ:

معرفی و مشخصات کامل فوتون ساوانا محصول جدید عظیم خودرو


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
  • مهدی پاسخ

    ۰۶ شهريور ۱۳۹۶
    0
    1
    خودرو 7 نفره و وزن 2500 کیلوگرم قدرت ماشین 214 اسب بخار کمه این ماشین حداقل باید 2800 سی سی باشه من باشم این تست زیر در یک بازه زمانی چهار ساعته حداقل ده بار تست میکنم که بشرح ذیل است اگر جواب داد خوبه شرح تست : سر بالایی با زاویه 15 درجه مسیر بطول 12کیلومتری رابا 7 نفر سرنشین هرکدام 75 کیلو گرم و بار صندوق120 کیلوگرمی را با سرعت 60کیلومتر بدون هیچ گونه افت توان و زوزه کشیدن و ریپ زدن و سروصدای زیاد موتور طی کرد بعد از آزمایش تمام قطعات گیربکس مو تور ترمز ها کلچ و .... بررسی شود روغن موتور ضد یخ مصرف بنزین