,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


900اتوبوس روسی در راه ایران

۱۱ دى ۱۳۹۵
7,878 بازدید
5 دیدگاه
دسته بندی : اطلاعیه
6
7

گروه خودروسازی «گاز» روسیه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد یادداشت تفاهمی را با مقامات شهری 4 شهر ایران برای فروش 900 اتوبوس مدل لیاز به امضا رسانده است.

گروه خودروسازی «گاز» روسیه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد یادداشت تفاهمی را با مقامات شهری 4 شهر ایران برای فروش 900 اتوبوس مدل لیاز به امضا رسانده است. قرار است تحویل این اتوبوس ها در سال 2017 آغاز شود.

بر اساس اعلام گروه گاز، این یادداشت تفاهم با شهرداری های شهرهای تبریز، کرج، قم و ارومیه امضا شده است.

اخیرا هیئتی از ایران با سفر به روسیه و بازدید از کارخانه خودروسازی گورکی در یک دوره آشنایی با این اتوبوس ها که توسط گروه گاز و دولت روسیه تشکیل شده شرکت کرده است. مانفرد آیبک، مدیرعامل شرکت «راشن ماشینز» در باره این یاددداشت تفاهم گفت، این موافقتنامه اتفاق مهمی است زیرا نشان می دهد که همکاری های ما به یک مرحله استراتژیک جدید رسیده است. امروز ایران بازار امیداور کننده ای در زمینه های مختلف تجاری است.»

وادیم سوروکین، رئیس گروه گاز هم گفت، ما علاقمندیم که خدمات توزیع و پس از فروشمان را برای همه محصولاتمان در کل سرزمین ایران ارائه دهیم. محصولات ما شامل خودروهای باری سبک، اتوبوس، واگن قطار و کامیون های سنگین است.

منبع:ایران جیب


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • noon پاسخ

  ۱۱ دى ۱۳۹۵
  0
  8
  ای کاش اتوبوس التکریکی وارد کنند کل شهر های ایران اتوبوس الکتریکی داشته باشند بیشتر آلودگی هوای کلانشهر ها از سوخت گازوئیل ایجاد میشه
 • ایمان کاظمی پاسخ

  ۱۱ دى ۱۳۹۵
  3
  2
  LiAZ-5292 خیلی هم خوبه به نسبت قیمتش . از چینی که خیلی بهتره
 • بدبخت به ایران که با وجود این همه بیکار مهندس و کارگر و این همه ادعای پیشرفت علمی باید اتوبوس از چین و اروپا یا روس وارد کنه
 • فرزاد پاسخ

  ۱۱ دى ۱۳۹۵
  7
  21
  شرکت گازیه شرکت خوب ومعتبره کاش ماشینهای سواری هم ازروسیه واردمیشدبه جای خودروهای چینی

  ناشناس

  ۱۱ دى ۱۳۹۵
  1
  4
  از این به بعدبیشتر شاهد حادثه هموطنانمان خواهیم بود .واقعا ایران داره روسیه رو از ورشکستگی نجات میده.
 • ناشناس پاسخ

  ۱۱ دى ۱۳۹۵
  11
  54
  تا جایی که یادم میاد، قرار بود اتوبوس های مدرن اروپایی به ناوگان حمل و نقل عمومی کشور اضافه بشن!!! حالا از اروپایی رسیدن به گاز روسی؟!؟! خسته نباشید واقعا!!!