,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


ایران‌خودرو در نیمه دوم امسال تصمیم به افزایش قیمت‌‌ دارد

۲۵ مهر ۱۳۹۵
3,674 بازدید
3 دیدگاه
دسته بندی : اطلاعیه
6
1

رئیس شورای رقابت با بیان اینکه ایران خودرو تصمیم گرفته در نیمه دوم سال جاری مجوز افزایش قیمت‌ها را اجرایی کند، گفت: خودروسازان باید متوسط افزایش قیمت اعلامی شورای رقابت را رعایت کنند.

رضا شیوا با اشاره به اینکه براساس دستورالعمل قیمت گذاری شورای رقابت در خردادماه امسال به ترتیب مجوز متوسط افزایش قیمت 1.8 درصدی و 0.4 درصدی محصولات ایران خودرو و سایپا صادر شده است، اظهار داشت: براساس این مصوبه خودروسازان می توانند به اختیار خود و در چارچوب آن نسبت به افزایش قیمت محصولات اقدام کنند.

وی بیان اینکه میزان افزایش قیمت انواع محصولات دو شرکت خودروساز متفاوت است، افزود: خودروسازان باید متوسط افزایش قیمت اعلامی شورای رقابت را رعایت کنند.

رئیس شورای رقابت با اشاره به اینکه ایران خودرو تصمیم گرفته در نیمه دوم سال جاری این مجوز افزایش قیمت‌ها را اجرایی کند، گفت: اخیراً صحبت‌های مبنی بر افزایش قیمت 206 و سمند ایران خودرو مطرح است که شورای رقابت حتماً این موضوع را بررسی می کند تا بیش از حد مجاز نباشد

منبع:تسنیم


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • مسعود پاسخ

  ۲۶ مهر ۱۳۹۵
  0
  8
  از افزایش قیمت تمام محصولات ممنونیم،خواهشمند است ضمن تشدید افزایش قیمت نسبت به کاهش بیشتر کیفیت هم اقدامات لازم را معمول فرمایید.
 • مرتضی پاسخ

  ۲۵ مهر ۱۳۹۵
  1
  26
  واقعا کیفیت ماشینها ارزش پول پرداختی رو نداره....
 • amir2020 پاسخ

  ۲۵ مهر ۱۳۹۵
  1
  35
  تا خریدار هست باید هم قیمت رو زیاد کنند.