,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


شمارش معکوس برای رونمایی از سوپر اسپرت جدید آرش

۱۲ بهمن ۱۳۹۲
16,289 بازدید
4 دیدگاه
0
3

آرش فربد، سوپر خودروی جدید خود را در 28 فوریه رونمایی خواهد کرد. تیزر این اعلان، یک کوپه در رده سوپر اسپرتها را به نمایش می گذارد اما هیچ رمز و رازی را نمی توان از آن کشف کرد.

اگر به گذشته برگردیم، آرش اولین خودروی خود را در سال 2006 با نام AF10 رونمایی کرد. این خودرو در رده خودروهایی نظیر پاگانی و کونیگ زگ بود اما ظاهراً خودروی جدید یک GT برای رقابت با 458 ایتالیا و مک لارن 12C است. خودروی AF10 با موتور 7.0 لیتری V8 جنرال موتورز سری LS7 و با خروجی بیش از 1000 اسب بخار در دو سال و نیم اخیر در حال توسعه بود. در سال 2011 توان این موتور به 1200 اسب بخار و قیمت آن نیز از یک میلیون به دو میلیون دلار رسیده بود.

شرکت آرش فربد در انگلیس تأسیس شده و در ابتدا با نام Farboud و سپس Farbio نام گذاری شد و اخیراً نیز توسط شرکت Ginetta خریداری شد.

سوپر اسپرت جدید آرش

سوپر اسپرت جدید آرش

سوپر اسپرت جدید آرش

سوپر اسپرت جدید آرش

سوپر اسپرت جدید آرش

سوپر اسپرت جدید آرش

سوپر اسپرت جدید آرش

منبع خبر : پدال

دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • Arian پاسخ

  ۰۶ بهمن ۱۳۹۵
  0
  0
  من هم آرزو دارم درآینده مثل آقای رضوانی و ارش فربد و دیگر طراحان خودرو های خاص طراحی کنم اگر کسی برنامه طراحی خودرو داره به این ایمیل بفرسته Arianrasouliar@gmail.com
 • امین سعید پاسخ

  ۱۸ مرداد ۱۳۹۳
  0
  1
  سلام با وجود استعدادهایی داریم ما هم باید کم کم وارد این عرصه بشیم و با حمایت بخش خصوصی ایران هم ساخت خودروی سوپراسپرت رو شروع کنه، اگر امکانش هست برای من هم فیلم خودروی طراحی خودتونو ارسال کنید. با سپاس amin.saeed.89@gmail.com
 • پاسخ

  ۱۴ فروردين ۱۳۹۳
  0
  0
  درود.لطفا برای بنده ارسال کنید
 • سعید پاسخ

  ۱۳ بهمن ۱۳۹۲
  6
  11
  سلام من زیباتر از این خودرو رو طراحی کردم هرکس یا هر کسی شک داره فقط وفقط ایمیل اش رو برای من ارسال کنه تا یک فیلم از طراحی خودم رو براش ارسال کنم تا باورش بشه، حرف های منو.

  تونیگ

  ۱۹ مرداد ۱۳۹۴
  0
  0
  داداش برا من بفرست amin10140000@gmail.com