,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


GS200t گرانترین لکسوس در بازار ایران

۰۲ اسفند ۱۳۹۵
7,129 بازدید
2 دیدگاه
1
4

سال آینده فیس لیفت جدید لکسوس GS وارد ایران می‌شود؛ سدان نیم میلیاردی ایرتویا رقیب تازه نفسی برای ب ام و سری 5 در ایران است.

اگر درمیان سدان‌های لکسوس به دنبال محصولی میان‌رده می‌گردید، GS بهترین جواب است! از سری GS تاکنون چهار نسل به بازار آمده است که نسل چهارم آن از 2011 تابه امروز همچنان در بازارهای جهانی حضور دارد و هر از چندگاهی لکسوس با یک فیس‌لیفت، جانی دوباره به GS می‌داد.

لکسوس GS از پلتفرم Toyota N بهره می‌برد که در دیگر برادرانش ازجمله لکسوس IS و همچنین لکسوس RC نیز وجود دارد . در حال حاضر، لکسس GS فقط در ژاپن تولید و از آنجا به بازارهای جهانی صادر می‌شود.

GS200t همانطور که از آخرین حرفش پیداست (!) مجهز به توربوشارژر است و قطعا هدف لکسوس از اضافه کردن این مدل، مقابله با سدان‌های 4 سیلندر توربوی آلمانی است به خصوص ب‌ام‌و سری5 و مدل 528i آن که مشخصات بسیار نزدیکی به GS200t دارد.

 خودروی جدید GS200t گرانترین لکسوس در بازار ایران

لکسس GS200t اگر سال 96 وارد بازار کشورمان شود باید با ب‌ام‌و 528i و همچنین مرسدس­بنز E250 رقابت کند. GS200t در بازار امارات بین 185 تا 200 هزار درهم یا معادل تقریبی 195 تا 260 میلیون تومان قیمت دارد ولی در ایران احتمالا قیمتی در حدود 600 میلیون تومان خواهد داشت.

 خودروی جدید GS200t گرانترین لکسوس در بازار ایران

منبع:ایران جیب


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • مجید پاسخ

  ۰۳ اسفند ۱۳۹۵
  0
  3
  جالبه همه چی رو ازجمله بنزین ونون با قیمت خلیج فارس حساب میکنن ولی حقوق کارگرو یک پنجم وقیمت خودرو چند برابر
 • فرزاد پاسخ

  ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
  0
  40
  فقط و فقط! صنعت خودروی کشور داره با ******* به حال و آینده،ی زندگی مردم ضربه میزنه و هیچ نظارتی بر این بازار بزرگ نیست. قیمتگذاری ریالی خودروهای وارداتی هم بسته به مارک خودرو دارای قیمتهای جالب توجهی است!