,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


بدون مشتری ماندن برخی از محصولات سایپا !

۱۴ مهر ۱۳۹۷
21,556 بازدید
3 دیدگاه
1
53

با وجود آنکه در ماه‌های گذشته شاهد این ماجرا بودیم که در طرح های فروش ایران خودرو و سایپا تمامی ظرفیت ها در ساعت ابتدایی تکمیل شده و فروش محصولات سواری و وانت سریعا به پایان رسید این بار داستان کمی متفاوت شده و با کاهش ارزش دلار و همچنین خودروها در بازار، میل سرمایه گذاری در بازار خودرو فروکش کرده و گویا مثل سابق تقاضای چندایی ندارد.

 بدون مشتری ماندن برخی از محصولات سایپا !

خودروهای پراید وانت و نیسان وانت در دو مدل بنزینی و دوگانه سوز پس از گذشت تقریبا 2 روز تقاضا ندارد و سایت باز بوده و مشتریان رغبتی برای ثبت نام ندارند. همین امر را میتوان نشانه ای دانست مبنی بر اینکه خودرو در روزها و ماه های آینده به تدریج به حالت عادی بازگشته و دیگر کالای سرمایه ای به حساب نخواهد آمد.

 بدون مشتری ماندن برخی از محصولات سایپا !

منبع خبر : ایران جیب

دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • سجاد پاسخ

  ۱۶ مهر ۱۳۹۷
  0
  0
  اگر خودرو ثبت نامی دارید و چندین ماه است دعوت نامتون صادر نشده و ایران خودرو و سایپا میخان بعد از افزایش قیمت دعوت نامه صادر کنند میتونید به سامانه ثبت شکایات بازرسی کل کشور شکایت کنید (https://shekayat.bazresi.ir) من به نتیجه رسیدم.
 • هاشم زاده پاسخ

  ۱۴ مهر ۱۳۹۷
  4
  76
  مرگ دست خداست ، پراید و نیسان وسیله هستند .
 • مجد پاسخ

  ۱۴ مهر ۱۳۹۷
  1
  138
  اگر آب سر بالا نمی رفت و قورباغه .... حالا شاهد روی دست ماندن خیلی از محصولات شرکت های خودور ساز بودیم اما به لطف شرایط آشفته بازار و سرگردانی مردم و از طرفی حمایت تمام قد دولت از جنایات اقتصادی خوردو سازها شاهد فروش برخی از خودرو های روی دست مانده آن هم با وعده های یک ساله هستیم.