,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


اولین تصاویر از فضای داخلی شاسی بلند جدید لامبورگینی منتشر شد

۱۷ آذر ۱۳۹۶
4,371 بازدید
0 دیدگاه
0
10

لامبورگینی شمارش معکوس خود را برای رونمایی از اولین قدبلند خود آغاز کرده است. اما ظاهرا کارشناسان و جاسوسان صنعتی حتی توانایی چند روز را هم ندارند و زودتر از شرکت سازنده قصد دارند تا دنیای خودرو را غافلگیر و شگفت‌زده کنند.

اخیرا تصاویری از فضای داخلی اروس لامبورگینی 2019 در فضای مجازی منتشر شده که حکایت از کابینی با ترکیب لوکس و اسپورت دارد. دو مقوله‌ای که از برند بزرگ لامبورگینی انتظار می‌رفت.

 اولین تصاویر از فضای داخلی شاسی بلند 2019 لامبورگینی منتشر شد

پلت‌فرم کابین اروس اشتراکات زیادی با بنتلی بنتایگا و پورشه کاین دارد. با این وجود اروس اسپورت بودن بیشتری را به رخ می‌کشد. اروس دارای یک فرمان نه چندان دایره شکل (با قسمت انتهایی تخت)، تریم فیبرکربنی و بخش‌های متالیک است.

شاید جالب‌ترین ویژگی این کابین، وجود سه صفحه نمایش بزرگ و مجزا برای طیف وسیعی از ابزارها و تجهیزات، سامانه اطلاعات و سرگرمی و سامانه کنترل هوا درون خودرو است. صفحه نمایش آخری نیز برای نمایش 6 حالت متفاوت رانندگی انتخاب شده است.

صندلی‌های خودرو نیز در دو رنگ متفاوت و از جنس چرم انتخاب شده‌اند. دوخت‌های درشت و بخیه‌ای با رنگی متفاوت روی آن خودنمایی می‌کند. دریچه‌های هوای بزرگ و شش ضلعی نیز به شکلی زیبا در بالای صفحه نمایش به کار رفته‌اند.

 اولین تصاویر از فضای داخلی شاسی بلند 2019 لامبورگینی منتشر شد

اروس لامبورگینی 4 دسامبر یعنی دو هفته دیگر به شکل رسمی معرفی می‌شود. این مسئله در دنیایی که قدبلندهای دنیای خودرو محبوب‌تر از کلاسیک‌ها و سدان‌ها شده‌اند مقوله مهمی معرفی می‌شود. از طرفی اروس اولین کراس‌اوور لامبورگینی محسوب می‌‌شود و همین امر برای برند بزرگ ایتالیایی‌ها یک رویداد تاریخی به حساب می‌آید.

این اتومبیل در نمونه اولیه با یک موتور توئین توربوی 4 لیتری V8 ارائه می‌شود که با تولید گشتاور 849 نیوتن‌متر خروجی معادل 650 اسب‌بخار دارد.

موتور این خودرو با یک سامانه انتقال قدرت 8 سرعته مجهز می‌شود نیروی حاصل از موتور را به تمامی چرخ‌ها ارسال می کند.

منبع خبر : عصر ایران

دیدگاه ها