,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


فداکاری ایران خودرو برای جلوگیری از افزایش قیمت !!!؟

۲۰ مرداد ۱۳۹۷
23,354 بازدید
15 دیدگاه
دسته بندی : اخبار اقتصادی
80
4

علیرضا رشیدیان با بیان این که ایران خودرو با حفظ قیمت متحمل زیان شده افزود: این شرکت با توجه به ظرفیت، قدمت و تجربه ای که دارد به خوبی می تواند شرایط فعلی تحریم را تبدیل به فرصتی برای جوانان ایرانی برای طراحی و تولید خودروهای استاندارد و منطبق با خواسته های مردم کند.

 فداکاری ایران خودرو برای جلوگیری از افزایش قیمت !!!؟

وی با اظهار این که ایران کشوری است که تجربه تحریم را داشته و با توجه به این که شرایط تحریم جدید در فضای بین المللی بسیار متفاوت از دوره گذشته است گفت: در این دوره اتحادیه اروپا و حتی کشورهای شرقی همراه آمریکا نیستند.

رشیدیان تلاش ایران خودرو برای بهینه سازی و تغییر خودروها متناسب با نیاز جامعه را قابل تقدیر دانست و گفت: درحال حاضر نیز این شرکت توانسته از ظرفیت طراحان و تولیدکنندگان داخل به خوبی استفاده کند.

وی به جایگاه خاص ایران خودرو خراسان در صنعت خودرو کشور و نقش آن در توسعه منطقه خراسان اشاره کرد و گفت: تجهیزات، مهندسان و مدیران این شرکت بسیار با استعداد و توانمند هستند.

استاندار خراسان رضوی افزود: با حمایت هایی که از زمان احداث این کارخانه صورت گرفته، محصولات تولیدی آن در مقایسه با سایر خودروهای مشابه از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

وی اظهار امیدواری کرد: با افزایش ظرفیت ها در ایران خودرو خراسان، این کارخانه نقش بالاتری را در تولید و صادرات به بازار کشورهای همسایه ایفا کند.

منبع خبر : ایران جیب

دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • علی پاسخ

  ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
  0
  10
  سلام مهدی جان دست مرزا اینا خوب اومدی همشون با دلالا دستشون تو هم با هم میخورن فک میکنن مردم خرند نه الان بچه یک ساله اندازه یک ادمه 50ساله حالیشه
 • elyas پاسخ

  ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
  2
  4
  من شش ماهه دارم برای ثبت نام سوزوکی ویتارا زور میزنم ولی نمیشه .میگن برو از بازار ازاد بخر.نمیدونم پیش فروشاشو کی میبره یا با کی سهیم شدن.
 • عرفان پاسخ

  ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
  0
  9
  با سلام، ای مردم غیور ایران بیایید با نخریدن خودروهای نو ،به این استعمار و نامردمی های خودروسازان و حمایت کننده ای اونها پایان بدید.خودتان که شاهد هستید ماشین ها روی دست نمایشگاه داران مونده و التماس مشتری میکنند.
 • عرفان پاسخ

  ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
  0
  3
  آقا تا الان هر ---- به این صنعت زدید بسه دیگه. تورو خدا ولمون کنید.خجالت هم خوب چیزیه،تا کی میخواهید این خودروهای بی کیفیت آدم کش را با حمایت یکسری گروه های خاص از خدا بی خبر به خورد مردیم بدید.برید از مالزی و کره یاد بگیرید.
 • علی پاسخ

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  0
  4
  ایران خودرو که از این تحریمها قند تودلش اب شده وای برمردم
 • علی پاسخ

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  0
  5
  بسه دیگه ممنون خخخخخ
 • مسعود پاسخ

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  0
  5
  ماشینی که قرار بود شش ماهه بگیرم 10 ماهه خبری نیست افزایش قیمت دادن ولی بازم از این کلاهبرداها خبری نشد از دیوار مردم بالا رفتن خیلی با شرف تر از این کارای ایران خودرو هست
 • علی جلیلیان پاسخ

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  0
  0
  ایران خودروهنوزخودروی که باید دراردیبهشت تحویل میداد.هنوزتحویل نداده.ومنتظر فرصتی است که خودروی بی کیفیت وبا نقص ویاحتی اصلا پول مردم را --------- وخودروی درکارنباشد. کی بداد مردم می رسد.مدیران ------ درایران خودرو جمع شده اند.
 • بهنام پاسخ

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  0
  1
  فداکاری نمیکنه دمار از روزگار پرسنلش در میاره، مدیران و روئساش که مثل همیشه تا زیر گلوشون دریافتی دارند و اصلا نمی فهمند کمبود و نداری چیه، هر چه فشار هست را به پرسنل میارند تا بتونن هم خودشون دریافتی خوبی داشته باشند و هم تابلو بسازند برای همین تیتری که زدین، فداکاری، از همه چیز پرسنل کم میکنند، انگار فقط خودشون آدم هستند و پرسنل زحمتکش فقط برده، هیچکسی هم نیست به دادشون برسه، هیچکس، فقط ای کاش بازرسی درست و حسابی وجود داشت تا روشن بشه چه ها که در این شرکت نمیکنند.
 • ناصری پاسخ

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  0
  5
  لطفا خفه شو. بیشتر از این مردم ایران را زجر نده.
 • S.m پاسخ

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  49
  7
  رهبر و زیرمجموعه آن در تمام سال ها پشتیبان مردم بودند و این گونه ضررها را به جان خریده اند
 • در جستجوی ماشین پاسخ

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  1
  115
  آخی دلم کباب شد ایران خودرو که پژو رو میده ۶۰ تومن البته تو بازار آزاد مردم رو چی فرض کردن؟
 • جاسم خان پاسخ

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  3
  69
  ما را به خیر تو کاری نیست ، شر نرسان . ایران خودرو و مدیرانش با افزایش تولید و پیش فروش فوری و جلوگیری از احتکار خودروها در انبارهادقیقا منطبق با خواسته های ملت ایران در حال خدمت کردن به مردم است . ما قدر دان این همه خدمت شما هستیم . بتونیم جبران کنیم .
 • مهدی پاسخ

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  5
  127
  چرا بابا مردم ما اینقدر فراموشکارند اولین شرکتی که قیمتهای خود را افزایش داد ایران خودرو بود ودر ضمن ایران خودرو محصولات خود را به قیمت آزاد که هیچکس نمیتونه خریداری کنه به بازار عرضه میکنه وبرای رد گم کنی هر چند وقت ثبت نام انجام میده که بیشتر ثبت نام کنندگان همان شرکتهایی هستند که زیر نظر خود ایران خودرو خریدها را انجام می دهند وتعداد کمی از مصرف کنندگان موفق به ثبت نام می شوند .واگر شما به هر نمایندگی بروید فروش آزاد همه نوع تولیدات ایران خودرو موجوده ، وکسایی که تشکر کرده اند در سود ایران خودرو شریکند که برای افزایش مرحله بعد این شرکت برنامه ریزی می کنند . ای مردم آگاه باشید که که چه بلایی به سرتان میاورند ومنت هم سرتان می گذارند.
 • حسین پاسخ

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  3
  140
  آقا تا الان هر ---- به این صنعت زدید بسه دیگه. تورو خدا ولمون کنید.