,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


28 خودرو لوکس متروکه در گمرک به مزایده گذاشته میشوند

۰۹ دى ۱۳۹۵
6,929 بازدید
1 دیدگاه
دسته بندی : اخبار اقتصادی
2
6

امین دلیری با اشاره به آخرین وضعیت برگزاری مزایده خودروهای لوکس متروکه افزود: 2 دستگاه از این خودروهای لوکس را از رده خارج کرده ایم و مزایده سایر خودروها دردست انجام است.

 مزایده 28 خودرو لوکس متروکه در گمرک

وی از ابلاغ مصوبه دیوان عدالت اداری برای واردات خودروهای لوکس با حجم موتور بالای 2500 سی‌سی خبرداد و گفت: مقدمات برگزاری مزایده در حال فراهم‌سازی است اما باید توجه داشت که این خودروها، کالاهای متروکه‌ای به شمار می‌روند که مالکان آنها مشخص است و از مبادی ورودی رسمی و با مجوز، وارد کشور شده‌اند.

دیوان عدالت اداری در شهریورماه سال جاری مزایده خودروهای لوکس که ثبت سفارش و خرید آن‌ها پیش از اعلام ممنوعیت واردات خودروهای با حجم موتور 2500 سی سی صورت گرفته بود را آزاد اعلام کرد.

خودروهای لوکس متروکه گمرک، براساس قانون در اختیار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برای انجام مزایده قرار گرفت و طبق قانون واردکنندگان این خودروها نیز می توانند در مزایده شرکت کرده و در صورت برنده شدن خودروهای مورد نظر خود را تحویل گرفته و یا پس از فروش به غیر در قالب مزایده مذکور، مبلغ کارشناسی شده را دریافت نمایند.

منبع:ایران جیب


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
  • dr.tune پاسخ

    ۰۹ دى ۱۳۹۵
    0
    0
    اگر واردات خوردرو ها با این حجم از موتور غیر غانونی هست و ممنوعیت ان اعلام شده پس چرا به مزایده گذاشته میشود باز میشه خدا رو شکر کرد که نمیخوان مثل بعضی ماشین های لیمیتد با غلتک صافشون نکردن