,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


خودرو پژو 405 در بالابر ساختمانی له شد

۰۲ تير ۱۳۹۵
9,521 بازدید
2 دیدگاه
دسته بندی : تصادفات و حوادث
0
4

نقص فنی در بالابر ساختمانی ویژه حمل خودرو در کوی یافت آباد تهران باعث گیرکردن خودرو سواری پژو 405 و وارد شدن خسارات زیاد به این وسیله نقلیه شد.

له شدن پژو 405

به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی و اعلام حادثه گیر کردن خودروی سواری در بالابر ساختمانی بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان، آتش نشانان ایستگاه 87 در ساعت 16:56 دقیقه دیروز به کوی یافت آباد، خیابان مرتضی زندیه اعزام شدند.

بهرام الیانی فرمانده عملیات ایستگاه 87 آتش نشانی تهران گفت: یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 بوسیله بالابر حمل خودرو ساختمانی به هنگام انتقال از طبقات منفی یک ساختمان مسکونی 6 طبقه تا طبقه همکف، ناگهان این وسیله نقلیه به هنگام خروج از بالابر در طبقه همکف، بین کرکره این طبقه و بالابر گیر کرد و سپس با نقص فنی سیستم بالابر، این خودرو تحت فشار قرار گرفت و اتاقک آن متلاشی شد.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل حادثه، راننده خودرو را که دچار شوک شده بود ازداخل اتاقک در هم پیچیده خودرو خارج کردند.

الیانی ادامه داد: همزمان گروه دیگری از آتش نشانان برای جلوگیری از سقوط خودرو داخل چاهک بالابر نسبت به مهار خودرو اقدام کردند.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی سرانجام پس از ساعتها تلاش و پس از تنظیم ارتفاع بالابر و همسطح کردن آن، در عملیاتی حساس این خودروی سواری را از داخل دستگاه بالابر رها سازی و از محل خارج کردند.

له شدن پژو 405

له شدن پژو 405

له شدن پژو 405

له شدن پژو 405

له شدن پژو 405

له شدن پژو 405

منبع: وب سایت سازمان آتش نشانی


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • احسان پاسخ

  ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
  0
  0
  مطلب فوق العاده عالی بود
 • علی پاسخ

  ۰۲ تير ۱۳۹۵
  1
  54
  عجب موتور قویی داشته بالا بره . البته از بدنه ایرانخودرویی ها انتظار بیشتری هم نمی ره . با ورق قوطی رانی می سازنشون .