,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


ثبت بالاترین سرعت تخلف خودرو در نوروز96

۱۴ فروردين ۱۳۹۶
16,452 بازدید
2 دیدگاه
دسته بندی : تصادفات و حوادث
46
17

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به جزئیات بالاترین سرعت تخلف خودرویی در نوروز 96 پرداخت.

 ثبت بالاترین سرعت تخلف خودرو در نوروز96

اسماعیل غلامی در نشست خبری ستاد خدمات سفر با اشاره به اینکه در نوروز امسال تا روز 12 فروردین بالغ بر 17 میلیون مسافر از حمل و نقل ریلی، هوایی و جاده‌ای استفاده کردند، اظهار داشت: همچنین میزان خرید بلیط اینترنتی برای استفاده از وسایل جاده ای از جمله اتوبوس بالغ بر 80 درصد به صورت غیرحضوری رشد داشت.

وی به خروج و ورود 900 هزار مسافر ایرانی و خارجی از مرزهای زمینی نیز گریزی زد و گفت: 27 درصد این مسافران خارجی و 73 درصد ایرانی بودند که تردد آنها از مرزهای مهران، بازرگان، آذربایجان، آستارا و جلفا صورت پذیرفته است.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همچنین به بالاترین سرعت غیرمجاز در نوروز 96 اشاره کرد و افزود: بالاترین سرعت تخلف 282 کیلومتر در ساعت بود که گزارش آن در اختیار پلیس قرار گرفته است.

غلامی با بیان اینکه در نوروز امسال با رشد سرعت خودروها مواجه بودیم و میانگین تردد نیز 11 درصد افزایش یافته بود، بیان داشت: در این مدت بیش از سه میلیون نفر مسیر هوایی و بیش از همین آمار سه میلیون نفر نیز مسیر گردشگری دریایی را برای سفر انتخاب کرده بودند و تا روز 13 فروردین نیز یک میلیون و 500 هزار نفر با قطار سفر کردند.

منبع : ایران جیب


دیدگاه ها

مرتب سازی بر اساس
نمایش
 • محمد پاسخ

  ۱۶ فروردين ۱۳۹۶
  0
  1
  عزیزم به اخبار تلویزیون زیاد نباید اعتمادکرد ۹۰درصداخباراش یا اشتباهه یا گزینشیه.
 • امیر رضا پاسخ

  ۱۴ فروردين ۱۳۹۶
  4
  20
  امروز اخبار شبکه 5 گفت که یه BMW بوده با سرعت 197 کیلومتر توی اتوبان تهران - قم !!!