,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید


تماس با ما :: سایت خودرو

میتوانید از طریق فرم زیر و یا آدرس ایمیل Info@Car.ir  با ما در تماس باشید و درخواستها، پیشنهادات، انتقادات و . . . را با ما در میان بگذارید. چنانچه در فعال سازی کاربری خود مشکلی داشتید از طریق همین فرم میتوانید مراتب را به اطلاع مسئول بخش مربوطه برسانید تا به صورت دستی کاربری شما را فعال سازند.

نکته مهم :

وب سایت "خودرو"،پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از خدمات آن برای کاربران کاملا رایگان بوده و مسئولیت تعیین صحت اطلاعات وارد شده در تمامی بخشهای سایت به عهده بازدیدکننده می باشد. در بخش قیمت روز خودروها سعی شده است که روزانه و از چند منبع مختلف (شامل نمایشگاه های خودرو و سایتهای شرکتهای خودروسازی) قیمت صفر خودرو ها در بازار آزاد (تهران) و قیمت رسمی نمایندگی های فروش بروز رسانی شود، با این حال احتمال اشتباه در ارقام و اعداد وجود خواهد داشت. پس خواهشا با استناد و آگاهی نسبت به این موضوع از این بخش و دیگر بخشها استفاده نمایید.


آدرس : خ ظفر - نرسیده به نفت - پلاک 148 - طبقه 2 - تلفن تماس 26422017شکایات :

وب سایت "خودرو"،پایگاهی مستقل و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد که استفاده از شکایات و مشکلات خود را از طریق شماره تلفن اعلام شده و یا فرم زیر با ما در میان بگذاریدکد تصویری را وارد نمائید [ در صورت ناخوانا بودن روی تصویر کلیک کنید ]
بـرنـدهـا