,
Car.ir را در تلگرام دنبال کنید

درباره Car.ir

وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. این وب سایت جهت جمع آوری اطلاعات خودروها (شامل : قیمت روز، اطلاعات فنی ، ویدئو های معرفی، تیزرهای تبلیغاتی و معرفی، تصاویر ، مقالات و اخبار روز خودرو ها) پدید آمده است و تمامی سعی و تلاش تیم فنی بر این است که بتوانیم اطلاعات به روز و کامل و بدون نقصی را در اختیار کاربران خود قرار دهیم.


برای راه اندازی وب سایت و مخصوصا بخش "اطلاعات فنی خودروها" و "قیمت روز خودروها" با مشکلات بسیار زیادی درباره جمع آوری اطلاعات روبرو بودیم و ممکن است اطلاعات این بخشها به صورت 100% کامل نباشند و نقصهایی در آنها وجود داشته باشد . از شما خواهشمندیم چنانچه در هر بخش از سایت مشکل و نقصانی مشاهده نمودید از طریق صفحه "ارتباط با ما" مراتب را به اطلاع ما برسانید تا این بانک عظیم اطلاعاتی هر روز کاملتر از روز قبل گردد.


خدمات ویژه اس ام اس ارسال آخرین قیمتها و شرایط فروش خودرو سازها به صورت ویژه در این سایت اطلاع رسانی میشود . کافی است با ثبت نام در خبرنامه ویژه (VIP) و صرف هزینه اندک این خدمات ویژه را سفارش دهید . جهت مطالعه قوانین سایت اینجا کلیک کنید.

بزرگترین آرزوی ما این است که علاقمندان صنعت خودرو بتوانند تمامی نیازهای مورد نیاز خود را در وب سایت "خودرو" بیابند و امیدواریم که بتوانیم اعتماد و توجه تمامی شما عزیزان را به خود جلب کنیم.

همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان خواهیم بود.